Od początku działalności motto firmy to „od pomysłu do realizacji i szczęśliwego użytkowania”.


Firma „KONSBUD projektowanie i nadzory” istnieje od 01.08.2003 r.
Jej założycielem i właścicielem jest absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej w zakresie Konstrukcji Budowlanych i Inżynierskich - inż. Jarosław Czermak.
 

Budujemy
dla Twojego
komfortu


Każdy inwestor ma prawo do pełnej i rzetelnej informacji, wsparcia technicznego, porady i kompleksowej obsługi . To inwestor ustala zakres opracowania i współpracy.
Projekty powstają przy użyciu najnowszych technologii CAD-CAM z wykorzystaniem głównie oprogramowania systemów Autodesk, Intersoft, CadSIS, i Microsoft. Wszystkie projekty tworzone są w oparciu o Polskie Normy, normy zcharmonizowane z europejskimi oraz Eurocody. W projektach i realizacjach nie unikami a wręcz intensywnie wdrażamy nowe technologie i rozwiązania mające na celu uproszczenie i przyspieszenie realizacji inwestycji budowlanych a przede wszystkim dostosowanie do aktualnych wymogów i ochrony środowiska naturalnego.
Firma od początku działalności zajmuje się szeroko rozumianą obsługa inwestycji budowlanych. Głównym profilem jest projektowanie konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz kierowanie i nadzorowanie robót budowlanych. Równolegle realizowane są projekty kompleksowe architektoniczno-budowlane, instalacyjne, drogowe i inżynierskie w zależności od potrzeb inwestora w zakresie wykonawczym i technologicznym. Szczycimy się dobra współpracą z wieloma specjalistami i firmami innych branż i specjalności czynnie uczestniczącymi w projektach o dużym stopniu skomplikowania.

Architektura to inspirujący klimat i piękno. To pasja tworzenia dla ludzi w kontekście czasu i miejsca, natury i kultury.


Informacje dla inwestorów